Yhteystiedot - Rakennusalan henkilöstön vuokraus ja koulutus

Scotu Oy
Karvaamokuja 4, 2krs.
00380 Helsinki
2916409-2

Elia Kinnunen
Kehitysjohtaja
+358 45 603 6556
elia.kinnunen@scotu.fi

Leevi Unkuri
Koulutusjohtaja
+358 45 279 4964
leevi.unkuri@scotu.fi

Armas Holma
Henkilöstöjohtaja
+358 45 631 6222
armas.holma@scotu.fi

Kalle Koskinen
Myyntijohtaja
+358 44 238 6395
kalle.koskinen@scotu.fi

Mihalis ”Mike” Kukulas
Asiakkuuspäällikkö
+358 41 318 3111
mike@scotu.fi

Joni Pitkänen
Aluejohtaja, Tampere
+358 44 980 1924
joni.pitkanen@scotu.fi

Saku Raunio
Henkilöstöpäällikkö
+358 40 196 1785
saku.raunio@scotu.fi

Elina Saavalainen
Ajanvaraus
elina.saavalainen@scotu.fi

Alan ”Allu” Amin
Ajanvaraus
allu@scotu.fi

Anna palautetta

Armas Holma
Henkilöstöjohtaja
+358 45 631 6222
armas.holma@scotu.fi

Verkkosivumme käyttää evästeitä saadaksesi parhaan käyttökokemuksen. Jatkaessasi sivuston käyttöä hyväksyt evästeet. Lue lisää